Sleva! Liz pro koně - doplněk s uhlíkovou hlínou Zobrazit větší

Lisovaný krmný doplněk pro koně - doplněk s uhlíkovou hlínou

1,8 kg

Nový produkt

Uhlíková hlína, kmín, listy máty, lněné semínko, mořská sůl, glukózový sirup.

Hmotnost 1,8 kg. 

Pro přirozenost a zdraví
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% přírodních, vysoce kvalitních krmných surovin. Naše výrobky neobsahují chemické konzervační látky, barviva ani jiné nečistoty.

Více informací

Doručení do 3 dnů

416 Kč s DPH

-20%

520 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Hmotnost1.8 kg

Více informací

Aktivní substance: uhlíková hlína, kmín, listy máty, lněná semínka, mořská sůl.

Přírodní uhlíková hlína: (NCC) je zkamenělá směs organických materiálů a jílu a skládá se z prvků uhlíku (25-38%), oxidu křemičitého (32-38%) a oxidu hlinitého (16-21%), také obsahuje varianty jiných minerálů. Oxid křemičitý a oxid hlinitý se spojují a tvoří kaolinovou hlínu, přírodní detoxikační činidlo s absorpčním charakterem. Ta působí proti účinkům způsobeným přítomností mykotoxinů, škodlivých bakterií, virů a dalších patogenů v krmivu. To má za následek zdravější zvíře, což snižuje potřebu antibiotik a související náklady pro zemědělce.

Kmín semena: vznikající výzkum naznačuje, že aromatické sloučeniny odpovědné za jeho výraznou chuť mohou také poskytnout zdravotní přínosy, jako je zlepšení trávení. Kmín se může pochlubit bohatou nabídkou antioxidantů podporujících zdraví, včetně limonenu a karvalolu. Studie  zjistila, že  extrakt z kmínu umí bojovat s Helicobacter pylori, bakterií o níž je známo, že způsobuje žaludeční vředy a zažívací zánět. Několik kmínových sloučenin prokazuje silné antioxidační a  protizánětlivé vlastnosti. Zatímco zánět je přirozená tělesná reakce, chronický zánět může vést k různým onemocněním, jako je onemocnění střev (IBD). Jeho příznaky mohou zahrnovat  vředy,  křeče, plyn, průjem, střevní naléhavost, a podráždění trávicí tkáně.

Výhody máty: má respirační a trávicí zlepšující účinek; má poměrně silný antibakteriální účinek - pravidelné zařazení do stravy usnadní zachycení infekčních, houbových onemocnění.

Lněná semena: jsou bohatá na vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, minerály: Vápník, Železo, Hořčík, Fosfor, Zinek.

Mořská sůl: protože je minimálně zpracována, obsahuje  některé  minerály, včetně  draslíku, železa a vápníku. To je jeden z důvodů, proč je často považována za nutričně lepší než stolní sůl, která je silně mletá a má většinu živin odstraněnou. Mořská sůl je velmi prospěšná při stabilizování dehydratace. Množství živin v mořské soli také uspokojuje žízeň po  delší dobu a udržuje se na tekutiny po delší dobu. Díky svému velkému obsahu minerálů je mořská sůl skvělým zdrojem elektrolytů, jako je hořčík, vápník, draslík a sodík. Tyto elektrolyty jsou životně důležité pro zdraví svalů, mozku a srdce, protože vytváří klíčovou roli v nervovém systému. Mořská sůl hraje nezbytnou roli, která začíná při trávení v ústech. Slinná amyláza, enzym, který pomáhá rozkládat sacharidy ve slinách,  se  aktivuje chutí soli. Také sůl hraje obrovskou roli při výrobě kyseliny chlorovodíkové,  která  je  vylučována  v žaludku pro rozklad potravin, zejména  bílkovin.

TOP 10 benefitů z lizů - krmiv - doplňků pro koně:

1. Liz - krmný doplněk dává obrovský přínos pro koně v případech, kdy mu dojde krmivo (žaludek je prázdný). Při lízání přírodních krmných doplňků vyráběných v naší společnosti kůň vylučuje sliny, které jsou alkalické. Neutralizují žaludeční kyseliny a chrání tak žaludek před vředy/ ranami.

2. Lizy - krmné doplňky, které vyrábíme, obsahují pouze vitamíny a minerály natural. Neobsahují chemické konzervační látky, příchutě nebo jiné přísady.

3. Doplňky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních krmných surovin.

4. Organický vápník v semenech je lépe absorbován v těle.

5. Vyrábíme liz s extrémně tvrdou konzistenci. Malé složky se nezaseknou mezi zuby koní, chrání zuby před poškozením.

6. Malé slíznuté částice, které se dostanou do žaludku se slinami se snadno vstřebávají do těla.

7. Když kůň / poník konzumuje hrubé krmivo, je vhodné, aby naše lizové krmné doplňky při lízání stimulovaly produkci slin a zároveň práci žaludku, který zlepšuje trávicí proces.

8. Lizy – krmné doplňky jsou skvělým způsobem, jak se uklidnit. Při lízání koně zůstávají klidní během návštěv veterináře, při česání, mytí a tak dále.

9. Při lízání a hraní má kůň dvojí potěšení. To zlepšuje jeho emocionální stav.

10. Podpora - před (po různých soutěžích; děkování během tréninku.)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Lisovaný krmný doplněk pro koně - doplněk s uhlíkovou hlínou

Lisovaný krmný doplněk pro koně - doplněk s uhlíkovou hlínou

Uhlíková hlína, kmín, listy máty, lněné semínko, mořská sůl, glukózový sirup.

Hmotnost 1,8 kg. 

Pro přirozenost a zdraví
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% přírodních, vysoce kvalitních krmných surovin. Naše výrobky neobsahují chemické konzervační látky, barviva ani jiné nečistoty.