KRMIVA PRO PRASATA

Krmivo pro prasata. Úspěšný chov prasat závisí na výživě. Vyvážená strava pro prasata obsahuje v rovnováze bílkoviny, vlákninu, vitamíny, minerály, aminokyseliny a zajišťuje i dostatečný energetický příjem. Naše vitamínovo-minerální doplňky krmiv pro prasata Vám pomůžou v úspěšném chovu prasat.

KRMIVA PRO PRASATA Počet produktů: 7

Podkategorie

 • Prasnice

  Přípravky a doplňky krmných směsí pro prasata na přírodní bázi - huminové kyseliny, silice, výtažky z rostlin. Zvyšují odolnost chovaných prasat a tím i výnosy chovu.

 • Selata

  Doplňky krmiva pro selata - pomáhají ve výživě selat před i po odstavení. Zlepšují imunitu prasat, snižují nemocnost a tím i množství potřebných léků. Kvalitní a vyvážená strava u selat pomáhá zvyžovat výnos z chovu.

 • Výkrm prasat

  Doplňky krmiva pro prasata chovaná na maso - prasata na výkrm. Pomáhají udržet zvířata zdravá a zvyšovat výnosy z chovu.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • 201 Kč Doručení do 3 dnů

  Levný a účinný přírodní produkt na bázi taninu. Jedná se o protiprůjmový přípravek k potlačení dietetických poruch u všech kategorií hospodářských zvířat. Léčebně i preventivně se osvědčil i u malých zvířat,( králík, pes, kočka....) Je dobře rozpustný ve vodě 0 ochranná lhůta

  201 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 5 028 Kč Doručení do 3 dnů

  Střevní absorbent, doplňkové krmivo pro selata, směrováno především na stabilizaci střevní mikroflóry selat v době odstavu a výkrmovém  období.

  5 028 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 5 902 Kč Doručení do 3 dnů

  Příměs do krmiva na rostlinné bázi - inaktivovaný uhlík z dubové kůry, výtažky z kaštanu, česneku, fenyklu a skořice. Zabraňuje průjmům u chovaných zvířat, zvyšuje nárůst hmotnosti prasat, snižuj spotřebu krmiva.

  5 902 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 4 372 Kč Doručení do 3 dnů

  Příměs do krmiva pro prasata na zvýšení chuti k jídlu. Používáním přípravku APETIT u prasat se u nich zvyšuje chuť k jídlu, usnadňuje přechod z jednoho krmiva na druhé, omezuje problémy při odstavování prasat, přípravek stabilizuje rovnováhu střevní flóry, snižuje počet průjmů a úhyn prasat.

  4 372 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 183 Kč Doručení do 3 dnů

  Farmatan pow je přípravek k zajištění stability střevní mikroflóry chovaných hospodářských zvířat. Používá se pro všechny druhy hospodářských a domácích zvířata (skot, telata, prasata, drůbež, králíci). V nabídce máme i farmatan ve formě gelu.

  183 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 1 885 Kč Doručení do 3 dnů

  Vitapol pulvis zvyšuje podíl cenných částí těla, zlepšuje přírůstek na váze, zastavue a předchází průjmovým onemocněním, napomáhá ochraně proti virovému onemocnění, posiluje imunitní systém, detoxikuje a váže toxiny přijaté s krmivem, snižuje množství použitých léků a citlivost na stres.

  1 885 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 1 639 Kč Doručení do 3 dnů

  Doplněk krmiva pro hospodářská zvířata, přidává se do pitné vody pro zvířata. Vhodné pro krůty, chovnou drůbež, prasnice, selata, dojnice, jalovice i telata. Vitapol suspneze má pozitivn vliv na zdravotní stav chovaných zvýřat. Jeho podáváním dochází k omezení výskytu nemocí a zvýšení výnosů.

  1 639 Kč
  Doručení do 3 dnů
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek