Selata

Doplňky krmiva pro selata - pomáhají ve výživě selat před i po odstavení. Zlepšují imunitu prasat, snižují nemocnost a tím i množství potřebných léků. Kvalitní a vyvážená strava u selat pomáhá zvyžovat výnos z chovu.

Selata Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • 5 028 Kč Doručení do 3 dnů

  Střevní absorbent, doplňkové krmivo pro selata, směrováno především na stabilizaci střevní mikroflóry selat v době odstavu a výkrmovém  období.

  5 028 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 5 902 Kč Doručení do 3 dnů

  Příměs do krmiva na rostlinné bázi - inaktivovaný uhlík z dubové kůry, výtažky z kaštanu, česneku, fenyklu a skořice. Zabraňuje průjmům u chovaných zvířat, zvyšuje nárůst hmotnosti prasat, snižuj spotřebu krmiva.

  5 902 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 4 372 Kč Doručení do 3 dnů

  Příměs do krmiva pro prasata na zvýšení chuti k jídlu. Používáním přípravku APETIT u prasat se u nich zvyšuje chuť k jídlu, usnadňuje přechod z jednoho krmiva na druhé, omezuje problémy při odstavování prasat, přípravek stabilizuje rovnováhu střevní flóry, snižuje počet průjmů a úhyn prasat.

  4 372 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 183 Kč Doručení do 3 dnů

  Farmatan pow je přípravek k zajištění stability střevní mikroflóry chovaných hospodářských zvířat. Používá se pro všechny druhy hospodářských a domácích zvířata (skot, telata, prasata, drůbež, králíci). V nabídce máme i farmatan ve formě gelu.

  183 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 1 885 Kč Doručení do 3 dnů

  Vitapol pulvis zvyšuje podíl cenných částí těla, zlepšuje přírůstek na váze, zastavue a předchází průjmovým onemocněním, napomáhá ochraně proti virovému onemocnění, posiluje imunitní systém, detoxikuje a váže toxiny přijaté s krmivem, snižuje množství použitých léků a citlivost na stres.

  1 885 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 1 639 Kč Doručení do 3 dnů

  Doplněk krmiva pro hospodářská zvířata, přidává se do pitné vody pro zvířata. Vhodné pro krůty, chovnou drůbež, prasnice, selata, dojnice, jalovice i telata. Vitapol suspneze má pozitivn vliv na zdravotní stav chovaných zvýřat. Jeho podáváním dochází k omezení výskytu nemocí a zvýšení výnosů.

  1 639 Kč
  Doručení do 3 dnů
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek