Značky Počet značek: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • Biogenic Pet

  Maďarský výrobce doplnků výživy a léčivých přípravků pro psy a kočky. I domácí mazlíčci trpí bohužel podobnými civilizačními chorobami jako lidé. Proto je třeba o jejich zdraví pečovat a věnovat se prevenci či léčbě již rozvinutých chorob. Díky přípravkům Biogenic Pet se kvalita života Vašich mazlíčků zlepší.

 • Edilfloor - Flortex

  Italská firma Edilfloor má více než 30 letou tradicí ve výrobě netkaných textilí Flortex. Dodává krycí folie do zemědělství nejvyšší kvality. Krycí plachty najdou využití při uskladnění sena, slámy, jako krytí siláží a senáží apod.

 • JSC Prospektus

  TOP 10 benefitů z lizů - krmiva -  doplňky pro koně

 • Organit

  Organit se zabývá výzkumem v oblasti doplňkových krmiv pro zvířata a huminových kyselin již více než 15 let. Základními surovinami našich výrobků jsou světově jedinečné, vysoce kvalitní přírodní minerální látky huminonové kyseliny, které se těží v Maďarsku.

 • Quebeck s.r.o.

  Vývoj a prodej doplňkových krmných směsí pro zvířata na přírodní bázi. Vyrábí kvalitní a spolehlivé produkty za použití nejkvalitnějších surovin, ověřených výtažků z bylin a silic.

 • Safimpex Kft.

  Nabízí efektivní doplňková krmiva na přírodní bázi. Při jejich výrobě využívají kombinaci léčebných bylin a esenciálních olejů. Nabízí zdraví zvířat bez antibiotik. Doplňková krmiva vyvíjí ve vlastním závodě a soustředí se na kvalitu, nikoliv kvantitu.

 • Tanin Sevnica

  Slovinský výrobce -  s tradicí od roku 1932. Tanin Sevnica je jeden z největších evropských výrobců extraktů z tvrdého dřeva, kůry ze dřeva, listů a semen. Jedná se o produkty na bázi taninu ( Farmatan a Tanimil SCC)

 • Vitapol

  Organické minerály s vysokým obsahem huminových kyselin pro výživu drůbeže, prasat, skotu a pro hoby a dostihové koně.
  Vedle posilování imunitního systému, protivirového účinku, schopnosti vyvazovat toxiny, ulehčení příjmu minerálních látek bez vedlejších účinků s přírodními materiály předurčují produkty Vitapol oprávněné pozornosti. Tyto produkty jsou výsledkem víceleté výzkumné a vývojové práce. Základní surovina pochází z celosvětově unikátního zdroje přírodních huminových kyselin. Jejich kvalita přísným požadavkům ISO 9002, a HACCP.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Nejprodávanější produkty