KRMIVA PRO SKOT

Krmivo pro skot. Díky minerálně-vitamínovým doplnkům zlepšíte péči o zvířata a dosáhnete dobrých výsledků v chovu skotu.

KRMIVA PRO SKOT Počet produktů: 6

Podkategorie

 • Dojnice

  Přírodní doplňky krmiva pro dojné krávy - dojnice. Látky obsažené v krmivech pomáhají zvyšovat produkci mléka a zároveň posilují imunitu chovaných zvýřat. Tím pádem omezují množství použitých léků.

 • Jalovice a březí jalovice

  Nabízíme prodej kvalitních přírodních doplňků krmiv pro skot - jalovice a březí jalovice. Díky vyvážené stravě je možné významně zvýšit odolnost chovaných zvířat, zlepšit jejich zdravotní stav a tím také zvýšit výnosy chovu.

 • Telata

  Krmné směsi a doplňky krmiva pro telata na přírodní bázi. Pomáhají úspěšnému odchovu telat, posilují jejich imunitu a pomáhají zvyšovat výnosy chovu.

 • Skot na výkrm

  Vyvážené přírodní doplňkové krmné směsi pomáhají zvyšovat odolnost chovaných zvířat, podporují nárůst cenných částí zvířete a tím také výnosu chovu. To vše při menším množství podávaných léků.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • 201 Kč Doručení do 3 dnů

  Levný a účinný přírodní produkt na bázi taninu. Jedná se o protiprůjmový přípravek k potlačení dietetických poruch u všech kategorií hospodářských zvířat. Léčebně i preventivně se osvědčil i u malých zvířat,( králík, pes, kočka....) Je dobře rozpustný ve vodě 0 ochranná lhůta

  201 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 4 372 Kč Doručení do 3 dnů

  Příměs do krmiva pro prasata na zvýšení chuti k jídlu. Používáním přípravku APETIT u prasat se u nich zvyšuje chuť k jídlu, usnadňuje přechod z jednoho krmiva na druhé, omezuje problémy při odstavování prasat, přípravek stabilizuje rovnováhu střevní flóry, snižuje počet průjmů a úhyn prasat.

  4 372 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • Zvyšuje produkci mléka u dojnic zlepšením bachorové fermentace, podporuje zdraví vemene.Chcete-li optimalizovat využití krmiv u vysoce užitkových krav, může být větší ekonomický přínos dosažen tím, že se do krmiva přidají vysoce bioaktivní látky, které modulují mikrobiální fermentaci v bachoru.

 • 183 Kč Doručení do 3 dnů

  Farmatan pow je přípravek k zajištění stability střevní mikroflóry chovaných hospodářských zvířat. Používá se pro všechny druhy hospodářských a domácích zvířata (skot, telata, prasata, drůbež, králíci). V nabídce máme i farmatan ve formě gelu.

  183 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 1 885 Kč Doručení do 3 dnů

  Vitapol pulvis zvyšuje podíl cenných částí těla, zlepšuje přírůstek na váze, zastavue a předchází průjmovým onemocněním, napomáhá ochraně proti virovému onemocnění, posiluje imunitní systém, detoxikuje a váže toxiny přijaté s krmivem, snižuje množství použitých léků a citlivost na stres.

  1 885 Kč
  Doručení do 3 dnů
 • 1 639 Kč Doručení do 3 dnů

  Doplněk krmiva pro hospodářská zvířata, přidává se do pitné vody pro zvířata. Vhodné pro krůty, chovnou drůbež, prasnice, selata, dojnice, jalovice i telata. Vitapol suspneze má pozitivn vliv na zdravotní stav chovaných zvýřat. Jeho podáváním dochází k omezení výskytu nemocí a zvýšení výnosů.

  1 639 Kč
  Doručení do 3 dnů
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek