Nové Agrotextilie Flagstone 170 g/m2 Zobrazit větší

Agrotextilie Flagstone 170 g/m2, rozměr 9,8 x 12,5 m

fl 170

Nový produkt

Agrotextilie Flaxtone s vyšší gramáží 170 g/m2 zajistí dokonalé skladování balíků sena slámy.

Jedná se o vysoce kvalitní novinku na našem trhu. Vřele doporučujeme !

Více informací

Tento produkt již není na skladě

5 784 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Hmotnost20 kg

Více informací

Hledáte způsob, jak správně skladovat slámu a seno? Bez rizika hniloby, plesnivění, vystavení uskladněných plodin vlhkosti, větru, plísním nebo škůdcům? Řešením je použití kvalitních obkladů. Tento produkt se také nazývá agrotextilie.

Netkaná textilie pro zakrytí stohů slámy

Flagstone, tedy voděodolná agrotextilie, se používá k zakrytí stohů sena nebo slámy. Jedná se o kryt, který je dokonale ochrání před deštěm a větrem. Agrotextilie je navíc odolná vůči UV záření a propouští vzduch, což na rozdíl od všech neprodyšných typů fólií a plachet zabraňuje vzniku plísní. Je třeba zdůraznit, že agrotextilie na slámu nebo seno je méně citlivá na vítr než fólie nebo plachty, proto zajišťuje vyšší odolnost. To je důvod, proč jsou agrotextilie na zakrytí balíků sena nebo slámy skutečnou nezbytností při provozování farmy.

Agrotextilie na balíky – účinná ochrana

Netkaná textilie na kupky sena je ideálním produktem pro ty, kteří potřebují denně přístup ke kvalitnímu senu a slámě, jako jsou chovatelé koní a skotu. Použití agrotextilie umožňuje eliminovat nutnost skladování těchto surovin ve stodolách, na půdách nebo pod přístřešky. Plachta na zakrytí slámy a sena vám umožňuje skladovat tyto materiály přímo v balících venku, aniž byste ztráceli čas a energii na jejich přepravu z pole do skladovacích míst. Agrotextilie zároveň výrazně snižuje ztráty, ke kterým dochází při skladování sena nebo slámy v balících bez jakékoli ochrany. Nemusíte se proto bát, že by se některá surovina poškodila například vlivem plísní, hub, teplotních výkyvů, vlhkosti nebo znečištění.

Agrotextilie na slámu – výhodné řešení

Samozřejmostí je použití této textilie k zakrytí slámy a sena, které zajišťuje ty nejvyšší parametry surovin, které zaručují zdravé podmínky pro zvířata, protože, jak je všeobecně známo, krmivo a podestýlka vystavená vlhkosti, plísním a dalším škodlivým činitelům ztrácí své vlastnosti a může být dokonce škodlivý. Proto garantujeme, že výdaje za plachtu na zakrytí slámy a sena se rychle vrátí v podobě většího množství kvalitního materiálu, s minimální investicí času a práce. Zejména proto, že netkané textilie nabízené v našem obchodě jsou úspěšně používány po mnoho sezón, takže se nejedná o jednorázový nákup.

Agrotextilie na řepné hromady

Zajímavé je, že ačkoli se agrotextilie věnuje slámě a senu, ukazuje se, že ji lze použít i v jiných případech, například na zakrytí zeleniny. Agrotextilie je dobrá pro řepu a brambory, stejně jako pro zakrytí naštípaného dřeva a ochranu obilí a mnoha dalších plodin/zboží.

Naše nabídka zahrnuje slaměné dlažební kostky v mnoha velikostech, takže si můžete produkt přizpůsobit svým potřebám. Kromě toho poskytujeme další příslušenství, jako je zapínání na suchý zip a upevňovací špendlíky, takže netkanou textilii můžete používat snadno a pohodlně.

Netkaná textilie na zakrytí stohů – vlastnosti:

  • účinně chrání slámu před větrem a vodou,
  • zabraňuje navlhnutí a poskytuje velmi dobrou ventilaci,
  • zabraňuje tvorbě plísní,
  • vhodné i pro zakrytí volně loženého obilí,
  • doporučená výměna 6 sezón,

  • Pro zajištění optimálního odvodu vody je třeba zajistit úhel sklonu minimálně 45°.

 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Agrotextilie Flagstone 170 g/m2, rozměr 9,8 x 12,5 m

Agrotextilie Flagstone 170 g/m2, rozměr 9,8 x 12,5 m

Agrotextilie Flaxtone s vyšší gramáží 170 g/m2 zajistí dokonalé skladování balíků sena slámy.

Jedná se o vysoce kvalitní novinku na našem trhu. Vřele doporučujeme !

Příslušenství